Lenke Rothman målning
2012-05-26
135569
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROTHMAN, Lenke (1929-2008): "Djur bland stygn", signerad och daterad Lenke Rothman 1976, tempera på duk, 42x46 cm
UTSTÄLLD: Akademien, 1976