Albert Blombergsson oljemålning

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BLOMBERGSSON, Albert(1810-1875): Landskap med fors, signerad och daterad Albert Blombergsson 18?6, olja på duk, 51x77 cm

Smärre duklagning, ramskador

135574

2012-05-23