Harald Sallberg etsningar

Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963) (2 st): Stockholmsmotiv bl.a "Djurgårdsfärjan" resp hustak, signerade Harald Sallberg 118/310 resp168/310, etsningar, 25x33 resp 22,5x22 cm

135617

2012-05-24