Bord Östen Kristansson för Luxus

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMPBORD, 1 par, Östen Kristansson för Luxus, 1960-tal, palisander med mattförkromade ben, höjd 40, 40x40 cm

Ytskador

135618

2012-05-25