Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): "Diane de Poitiers", 1974, signerad Dali, 116/250, etsning, 39x50 cm
LITTERATUR: Michler/ Löpsinger 715

135629

2012-06-04