Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DALI, Salvador (1904-1989): "Diane de Poitiers", 1974, signerad Dali, 116/250, etsning, 39x50 cm
LITTERATUR: Michler/ Löpsinger 715
135629
2012-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här