Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YXA, Songye, Zaire, smidd klinga, skaft klätt i reptilskinn, längd 38 cm
Slitage lagning av skinnet
135657
2012-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här