Yxa

Yxa
Yxa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YXA, Songye, Zaire, smidd klinga, skaft klätt i reptilskinn, längd 38 cm

Slitage lagning av skinnet

135657

2012-05-24