Gustav Rudberg färglitografi

Gustav Rudberg färglitografi
Gustav Rudberg färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Stockholm utsikt över Riddarholmen, signerad Gustav Rudberg, 86/260 färglitografi, bladstorlek 45x59 cm

135660

2012-05-25