Ola Billgren oljemålning

Ola Billgren oljemålning
Ola Billgren oljemålning
Ola Billgren oljemålning
Ola Billgren oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Porträtt, signerad Ola Billgren, enligt uppgift från 1960, olja på duk, 52x42 cm

135664

2012-05-25