Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEREOSKOP MED GLASBILDER, ca 40 st., 1900-talets början, valnöt, höjd 39,5 cm, bilder med motiv från bl a Edingburgh, Windsor Castle, Paris, Venedig m fl
Obetydliga skador
135675
2012-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här