Tomasz Holuj oljemålning

Tomasz Holuj oljemålning
Tomasz Holuj oljemålning
Tomasz Holuj oljemålning
Tomasz Holuj oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HOLUJ, Tomasz (född 1947): Paradiset, signerad, olja på duk, 240x198 cm

tryckskdor

135701

2012-05-28