Nils Zetterberg oljemålning

Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZETTERBERG, Nils (1901-1986): "Smultron", monogramsignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 20x22 cm

135725

2012-05-25