Bo-Åke Adamsson oljemålning

Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941): Marionett, signerad, olja på duk, 75x50 cm

135728

2012-05-27