Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Gatumotiv, signerad Olle Olsson Hagalund, 170/200, litografi, 21x27 cm

135729

2012-05-25