Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESKOW, Bo (1906-1989): "Septembermorgon Ellös", signerad och daterad Bo Beskow -44, olja på duk, 30x41 cm
135734
2012-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här