Bo Beskow oljemålning

Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESKOW, Bo (1906-1989): "Septembermorgon Ellös", signerad och daterad Bo Beskow -44, olja på duk, 30x41 cm

135734

2012-05-25