Bägare i silver

Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, 4 st., silver, 1800/1900-tal, total vikt ca 184 g

Delvis med gravyr, skador

135735

2012-05-25