Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÄGARE, 4 st., silver, 1800/1900-tal, total vikt ca 184 g
Delvis med gravyr, skador
135735
2012-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här