Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Änder vid vattendrag, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, 49x72 cm

Smärre dukhål

135736

2012-05-27