Byrå i gustaviansk stil Löfving & söner
Klubbat för:
9 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, Carl Löfving & Söner, höjd 81, 116x47 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Skivan med nagg, slitage
135739
Päivämäärä:
2012-05-26