Byrå i gustaviansk stil Löfving & söner

Klubbat för:

9 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, Carl Löfving & Söner, höjd 81, 116x47 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Skivan med nagg, slitage

135739

Päivämäärä:

2012-05-26