Skrivbord med uppsats

Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, 1800-talets slut, 3 lådor samt 3 blindlådor, filtklädd skiva, mahogny, höjd 108, 150x77 cm

Slitage, jalusi med skador, nyckel saknas

135755

2012-05-25