Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUNDQUIST, Birger (1910-1952): 2 st, blandteknik, motiv bl.a. Gala i rikssalen, signerade och daterade, 29x22 resp 22x30 cm
Ett papper med skadade kanter
135771
2012-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här