Birger Lundquist teckningar

Birger Lundquist teckningar
Birger Lundquist teckningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDQUIST, Birger (1910-1952): 2 st, blandteknik, motiv bl.a. Gala i rikssalen, signerade och daterade, 29x22 resp 22x30 cm

Ett papper med skadade kanter

135771

2012-05-26