Birger Lunquist teckningar
2012-05-25
135782
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LUNDQUIST, Birger (1910-1952), 4 st, teckningar, motiv bl.a. "Damjockey" och "Ram Gopal", samtliga signerade, varierande mått
Ett blad med lagningar