Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUNDQUIST, Birger (1910-1952), 4 st, teckningar, motiv bl.a. "Damjockey" och "Ram Gopal", samtliga signerade, varierande mått
Ett blad med lagningar
135782
2012-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här