Birger Lunquist teckningar

Birger Lunquist teckningar
Birger Lunquist teckningar
Birger Lunquist teckningar
Birger Lunquist teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDQUIST, Birger (1910-1952), 4 st, teckningar, motiv bl.a. "Damjockey" och "Ram Gopal", samtliga signerade, varierande mått

Ett blad med lagningar

135782

2012-05-25