Spegel i barockstil

Spegel i barockstil
Spegel i barockstil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, rokokostil, förgylld, höjd 83x43 cm

Skador, lagningar, delar saknas

135784

2012-05-25