Birger Lundquist teckningar

Birger Lundquist teckningar
Birger Lundquist teckningar
Birger Lundquist teckningar
Birger Lundquist teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDQUIST, Birger (1910-1952), teckningar, samtliga signerade, vissa daterade, varierande storlek

135801

2012-05-27