Bordspendyl 1800-tal senempire

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, förgylld brons, glashuv med sockel, total höjd 49 cm

135842

2012-05-25