Tachi

Tachi
Tachi
Tachi
Tachi
Tachi
Tachi
Tachi
Tachi
Tachi
Tachi

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TACHI, mei, nagasa 62,5 cm, montering i förgylld koppar, saya i mörkbrun lack, tsuba i järn medföljer

Skador vid spetsen, sprickor vid spetsen

135871

2012-05-24