Anders Palmér olja

Anders Palmér olja
Anders Palmér olja
Anders Palmér olja
Anders Palmér olja
Anders Palmér olja
Anders Palmér olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap, signerad Palmér, olja på duk, 115x140 cm

Oramad

135885

2012-05-26