Sven Arne Hökenström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (Född 1947): "Kentaur och kvinna", signerad Höken, olja på duk, 109x58 cm

135922

2012-05-28