Dekorelement i form av bevingad grip

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DEKORELEMENT, 1800-tal, i form av bevingad grip, skulpterat trä, 57x81 cm

Smärre skador, lagningar

135940

2012-05-26