Daisho

Daisho
Daisho
Daisho
Daisho
Daisho
Daisho
Daisho
Daisho

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

DAISHO, Wakizashi, mei, nagasa 45 cm, Katana mumei, nagasa 67,2 cm, signerade järntsubas, sayor i svart lack, fuchi och kaschira i shakudo med figurer i guld och koppar, på ställning

smärre skador

135980

2012-05-24