Daisho
Klubbat för:
42 000 SEK
Schätzwert
30 000 SEK
Beschreibung
DAISHO, Wakizashi, mei, nagasa 45 cm, Katana mumei, nagasa 67,2 cm, signerade järntsubas, sayor i svart lack, fuchi och kaschira i shakudo med figurer i guld och koppar, på ställning
Zustandsbeschreibung
smärre skador
135980
2012-05-24