Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): Blommor och människor, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 32x17,5 cm

135986

2012-05-28