Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGRAFI, 1800-talets senare hälft, föreställande mor och barn, reseetui i original, vinrött läder, 7x5,5 cm
Etuiet med smärre slitage
136003
2012-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här