Resealbum 1800-talets senare hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGRAFI, 1800-talets senare hälft, föreställande mor och barn, reseetui i original, vinrött läder, 7x5,5 cm

Etuiet med smärre slitage

136003

2012-05-26