Anders Dahl litografi
Valmis
2012-05-26
136014
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
DAHL, Anders: "Byzantine", färglitografi E.A., signerad, bladmått 48x46 cm