Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEXTILIER, 2 st, monogramsignerade MT (Margareta Treutiger): "Högsommar" resp "Senhöst", daterade 1961, 108x89 resp 110x85 cm
En textil, "Senhöst" med mindre skada
136015
2012-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här