Margareta Treutiger textilier

Margareta Treutiger textilier
Margareta Treutiger textilier
Margareta Treutiger textilier
Margareta Treutiger textilier
Margareta Treutiger textilier
Margareta Treutiger textilier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEXTILIER, 2 st, monogramsignerade MT (Margareta Treutiger): "Högsommar" resp "Senhöst", daterade 1961, 108x89 resp 110x85 cm

En textil, "Senhöst" med mindre skada

136015

2012-05-27