Anders Dahl färglitografi
2012-05-26
136023
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Anders: "Zakynthos", färglitografi E.A., signerad, bladmått 45,5x48 cm