Stone herrfickur silver

Stone herrfickur silver
Stone herrfickur silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STONE, H, Leeds, herrfickur, märkt i verk/urtavla, kapslat förgyllt verk, nr 506692, nyckeldragen ankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, stämplad Chester 1900, diameter 58 mm

Fungerar, obetydlig buckla

136027

2012-06-03