Stone herrfickur silver
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STONE, H, Leeds, herrfickur, märkt i verk/urtavla, kapslat förgyllt verk, nr 506692, nyckeldragen ankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, stämplad Chester 1900, diameter 58 mm
Fungerar, obetydlig buckla
136027
2012-06-03