Petter Thoen
2012-05-26
136037
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THOEN, Petter (född 1943): (2 st) "BAM" och "I can make men into nice people. Can you?", signerade Thoen, den första E.A, den andre 40/46, färgserigrafi och färglitografi, bladmått 32,5x46 cm resp. 30,5x43 cm