Peter Dahl litografier

Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): (2 st) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, pt, färglitografi, 42x58 cm vardera, oramade

136056

2012-05-28