Peter Dahl litografier
2012-05-28
136056
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2 st) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, pt, färglitografi, 42x58 cm vardera, oramade