Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAT, 2 st., barock, Flandern/Nederländerna, driven och punsad mässing, varav ett fat med dekor av enhörning, ett med hjort, diameter 30 respektive 31,5 cm
Lagningar, slitage
136072
2012-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här