Fat 2 st mässing barock

Fat 2 st mässing barock
Fat 2 st mässing barock
Fat 2 st mässing barock
Fat 2 st mässing barock

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, 2 st., barock, Flandern/Nederländerna, driven och punsad mässing, varav ett fat med dekor av enhörning, ett med hjort, diameter 30 respektive 31,5 cm

Lagningar, slitage

136072

2012-05-26