Hårprydnader broscher bucklor och spänne

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÅRPRYDNADER, 1 par, BUCKLOR, 1 par, SPÄNNE, BROSCHER, 3 st., till dräkt, delvis silver och förgyllt silver

136073

2012-05-26