Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HENRIKSSON, Thomas (född 1964):"Svart torn", signerad och daterad på baksidan Thomas Henriksson Berlin, 2003, olja och collage på duk, 75x59 cm
136082
2012-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här