Thomas Henriksson oljemålning
Closed
2012-05-26
136082
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
HENRIKSSON, Thomas (född 1964):"Svart torn", signerad och daterad på baksidan Thomas Henriksson Berlin, 2003, olja och collage på duk, 75x59 cm