Thomas Henriksson oljemålning

Thomas Henriksson oljemålning
Thomas Henriksson oljemålning
Thomas Henriksson oljemålning
Thomas Henriksson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENRIKSSON, Thomas (född 1964):"Svart torn", signerad och daterad på baksidan Thomas Henriksson Berlin, 2003, olja och collage på duk, 75x59 cm

136082

2012-05-26