Barrometer märkt Par Barny-Verza Lille
2012-05-26
136107
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BAROMETER, Frankrike, Louis XVI, märkt Par Barny-Verza Lille, förgylld, höjd 94 cm
Skador, lösa delar medföljer