Barrometer märkt Par Barny-Verza Lille

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BAROMETER, Frankrike, Louis XVI, märkt Par Barny-Verza Lille, förgylld, höjd 94 cm

Skador, lösa delar medföljer

136107

2012-05-26