Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPOR, 3 st, kromad och förgylld metall, vardera höjd utan skärm 56 cm
Smärre slitage. Skärmar, 2 st, m smärre skador medföljer
136120
2012-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här