Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPOR, 3 st, kromad och förgylld metall, vardera höjd utan skärm 56 cm

Smärre slitage. Skärmar, 2 st, m smärre skador medföljer

136120

2012-05-27