Orientmatta kurdisk

Orientmatta kurdisk
Orientmatta kurdisk
Orientmatta kurdisk
Orientmatta kurdisk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, kurdisk, antik/semiantik, 210x133 cm

Slitage, lagningar

136134

2012-06-03