Oskar Bergman olja

Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Skogsbacke, signerad Oskar Bergman, olja på pannå, 55x39 cm

Kuntoraportti

136137

Päivämäärä:

2012-05-27