Oskar Bergman olja
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Skogsbacke, signerad Oskar Bergman, olja på pannå, 55x39 cm
Kuntoraportti
136137
Päivämäärä:
2012-05-27