Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMÖRTERRINER, 2 st. snarlika, porslin, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått av pagoder i landskap, längd 17 cm
Slitage, glasyrmistor, enstaka nagg
136140
2012-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här