Acke Åslund olja

Acke Åslund olja
Acke Åslund olja
Acke Åslund olja
Acke Åslund olja
Acke Åslund olja
Acke Åslund olja

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅSLUND, Acke (1881-1958): Den gamla herrgården - Höja, Örsundsbro, signerad och daterad A.Å. mars 1947, olja på pannå, 46x61 cm

136145

2012-05-27