Oidentifierad konstnär
2012-05-27
136148
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, interiör med två flickor i profil, signerad J.G, olja på duk, 70x54 cm